17 Ocak 2019 Perşembe

2500 TL Para Yatirma Bonusu


Sezon arası, Bets10 ' da yüzleri bir kez daha bonusla güldürüyor.

Nasıl Mı?

Nasıl olduğuna, bonusun tüm ayrıntılarına ve en yeni Bets10 adresine yazının içeriğinde birlikte bakalım mı?

2500 TL Para yatırma bonusu, sezon arası bonusu iki bonustan oluşuyor.

Biri 2500 TL bonus, diğeri 500 TL bonus.
İki bonus içinde yapılması gereken tek şey; istediğin bonusu seçip kampanyaya katılmak ve hemen ardından "Bonusu al ve para yatır" seçeneğiyle para yatırmak.

2500 TL bonus yatırılan tutarın  % 50 olarak hesablara gecer. 2500 TL  bonus kazanmak için; 5000 TL para yatırmak gerekir.

500 TL bonus ise; yatırılan tutarın % 100 olarak hesablara geçer. 500 TL bonus için ; 500 TL para yatırmak gerekir.

Birbirinden avantajlı iki bonus seçeneğinden birini hızlıca seçip bonus kazanmak istiyorsan, aşağıdaki hızlı giriş butonuna Tıkla.


Sezon arasına özel olan bonus avantajından birini kaçırmamak için yapacağın tek şey, Bets10 Girişi. O da hemen yukarıdaysa, sen de durma Tıkla. Kazanmak için bundan daha iyi fırsat yok. Ne demiş atalarımız "Bundan iyisi Şam'da Kayısı". Bonusa yakışır en iyi atasözüde bu olsa gerek. 😊
Tren kaçmadan, kısaca kampanya bitmeden bonusu kapan kapıyor. Sen de bonusu kapmak için, hesabına sezon arasında, bu kampanya ile para yatırmayı unutma. Son tarih 31 Ocak 2019.

Kampanyadan her kullanıcı sadece,1 bonus avantajını kullanabilir. Ya 2500 TL bonus ya da 500 TL bonus. Seç beğen, bonusu kazan.Yukarıdaki seçenekten yalnızca birini tıklayarak, Bets10'a giriş yap ve daha sonra da hesabına para yatırırken Bonusu Al ve Para Yatır " seçeneği ile para yatırmayı da aman sakın unutma. Unutursan bonusun yanar. Bizden söylemesi 🤔

Dikkat Dikkat:
Bets10 'a yeni üye olacak abonelere duyurulur. 15 TL Bedava bahis koşulsuz, şartsız sizin.

En yeni Bets10 adresi için gitme uzaklara, adres her daim BURADA
Bir de bakalım, Kampanya Detaylarına:

Bu kampanya 11 Ocak 2019 saat 14:00 – 31 Ocak 2019 23:59 arasında geçerlidir.
31 Ocak 2019 saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir. Seçtiğiniz Para Yatırma Bonusunu almak için, kampanyaya katıldıktan sonra para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
2500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 5000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 5000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %50’si kadar bonus alabilirsiniz.
500 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 500 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 500 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz.
Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz.
Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz At Yarışı, Türk Pokeri ve Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.

Her daim kazandıran Bets10 bugün yine kazandırdı. İşte kanıtı TIKLA.

1 yorum:

Ela dedi ki...

Merhaba arkadaşlar holiganbet giriş adresi resmi sitesi budur.

Yorum Gönder